ivan-aleksic-PDRFeeDniCk-unsplash

O nas

Centrum Edukacji w Warszawie - Barbara Boda - jest firmą szkoleniową funkcjonującą na rynku od 2006 r., posiadającą wpis do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez m.st.Warszawa, pod nr 997K. Organizujemy i prowadzimy profesjonalne kursy i szkolenia (vide - zakladka: Kursy i szkolenia). Posiadamy zaplecze lokalowe i bazę dydaktyczno-szkoleniową w Centrum Warszawy (sale dydaktyczne; sprzęt multi-medialny, w pełni wyposażony gabinet stomatologiczny, pracownie komputerowe itp.) Kadrę dydaktyczną szkoleniową CE stanowią współpracujący Specjaliści w merytorycznych zakresach poszczególnych kursów:

pedagodzy, psycholodzy, lekarze stomatolodzy i lekarze dentyści (m. in. specjaliści w zakresie ortodoncji, implantologii itp.) lektorzy języków obcych i języka migowego; informatycy, i inni.

Uczestnikom kursów przygotowujących do pracy na nowych stanowiskach oferujemy pomoc w podjęciu zatrudnienia, w ramach prowadzonej agencji zatrudnienia (Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego). CE sukcesywnie poszerza swoją ofertę szkoleniową, dostosowując zakres do aktualnych potrzeb rynku pracy oraz oczekiwań potencjalnych odbiorców.

1
lat na rynku szkoleń
1
trenerów
1
przeprowadzonych szkoleń
1
zadowolonych kursantów
natalie-pedigo-wJK9eTiEZHY-unsplash

nasz zespół

oraz szereg doświadczonych wykładowców